Gå till innehåll

HANDBOLL VÄST

HANDBOLL VÄST

Kansli

Tveka inte att kontakta vårt kontor om du har några frågor. Nedan finner du kontaktuppgifter till oss.

Kontaktuppgifter

E-post: info@handbollvast.se
Bankgiro: 5500-8643
Organisationsnummer: 857200-6750
Swish: 123 296 9087

Malin Svensson
Verksamhetschef
031-707 18 92
Länk till annan webbplats.
malin.svensson@handbollvast.se

Jenny Granström
Tävling - senior / Minihandboll / Handbollsfestival / Beachhandboll
0500-27 10 76, Länk till annan webbplats. 070-679 90 56 Länk till annan webbplats.
jenny.granstrom@handbollvast.se

Towa Almqvist
Tävling - Ungdom / Parahandboll
031-707 18 91 Länk till annan webbplats.
towa.almqvist@handbollvast.se

Jukka-Pekka Laine
Tävling - Svenska Cupen / Dispenser Domare- och funktionär - Tillsättning Värmland och Småland / Utbildningar i förening
0500-27 10 79 Länk till annan webbplats.
jukka-pekka.laine@handbollvast.se

Lars Sighed
Domare- och funktionär - Tillsättning Göteborg och kranskommuner / Föreningsträffar, Träningstidsfördelning Göteborg
031-707 18 93 Länk till annan webbplats.
lars.sighed@handbollvast.se

Jessica Larsson
Tränarutbildning, Kommunikation, Projekt
0500-27 10 77, Länk till annan webbplats. 070-679 90 57 Länk till annan webbplats.
jessica.larsson@handbollvast.se

Hugo Gustafsson
Spelarutbildning
hugo.gustafsson@handbollvast.se
0500 27 10 78
Länk till annan webbplats.
0764-92 37 30 Länk till annan webbplats.

Louise Idebäck
Spelarutbildning, Kommunikation, Projekt
031-707 18 95 Länk till annan webbplats.
louise.ideback@handbollvast.se

Tobias Küller
Föreningsutveckling
tobias.kuller@handbollvast.se
031-707 18 94
Länk till annan webbplats.
0738-52 64 69 Länk till annan webbplats.

Adresser

Göteborg
Besöks- och postadress, även fakturaadress
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36A
411 04 Göteborg

Skövde
Post- och leveransadress
Handbollförbundet Väst, Idrottens hus
Gustav Adolfs gata 49
541 45 Skövde

Karlstad
Postadress
Idrottens hus
Box 10
651 02 Karlstad

Besöksadress
Idrottens hus
Industrigatan 1
652 21 Karlstad

Publicerad: 2022-10-12

Senast uppdaterad: 2023-02-06

Författare: Jessica Larsson